puff
Pokój nastolatki
Clients
Additional Info
Kategoria:
td_pokoj-nastolatki_01
td_pokoj-nastolatki_02
td_pokoj-nastolatki_03
td_pokoj-nastolatki_04
td_pokoj-nastolatki_05
td_pokoj-nastolatki_06
td_pokoj-nastolatki_07

Wśród wielu, standardowych, domowych pomieszczeń takich jak kuchnia, salon, czy łazienka jednym z większych wyzwań jest umiejętne urządzenie pokoju dla nastolatki. Bo jak tu pogodzić ze sobą wszystkie potrzeby i odpowiednio umieścić w pokoju rower, akwarium dla rybek, czy muzyczne instrumenty, których nie da się złożyć, tak, aby nie zajmowały zbyt dużo miejsca?

Dlatego też zastanowimy się dzisiaj nad kilkoma „pewniakami”, które w każdym pokoju dla nastolatki znaleźć się powinny, a dobrze ustawione i wkomponowane w całość nie muszą zajmować zbyt dużo miejsca. Zapewne pierwszym i dla samej nastolatki najważniejszym meblem jest wygodne łóżko. Doskonałe na regenerujący sen, odpoczynek po szkole czy też ulubione miejsce do nauki. Generalnie nie musi być największe, ale zapewne wygodne i dostosowane do potrzeb, czyli modne z solidnym materacem.

Nie mniej ważnym miejscem w pokoju nastolatki, tym razem do nauki, oraz rozwijania swoich pasji jest biurko, a wraz z nim wygodne krzesło. Oczywistym jest, że dostosowanie biurka do indywidulanych potrzeb każdego nastolatka jest niezmiernie ważne, bo wiadomo, że innego biurka będą potrzebowali przyszli malarze, a innego ci, którzy sklejają modele np. samolotów.

W jednym z zaaranżowanych przez nas pokoju dla nastolatki wybraliśmy biurko z firmy Minko. Jego niezwykle nowoczesny design, liczny wybór nowoczesnych kolorów, a przede wszystkim doskonałość wykonania jedynie utwierdziła nas w przekonaniu o słuszności wyboru. Pojemna szafa oraz komoda to następne w kolejności meble, które koniecznie muszą się znaleźć w pokoju nastolatki. I nie jest to bynajmniej już świadczący o dorastaniu wybryk, a pewna konieczność, gdyż zarówno liczba ubrań jak i wszelkiego rodzaju gadżetów stale się zwiększając potrzebuje tym samym większej ilości miejsca. Podobnie półki na książki oraz wszelkiego rodzaju bibeloty są wyposażeniem koniecznym.

W dobrze zaprojektowanym i przemyślanym pokoju każdej nastolatki musi się zmieścić również toaletka z lustrem, która dobrze wkomponowana w całość nie powinna zajmować zbyt dużo miejsca. W przypadku pokoju z naszej realizacji jest to mebel standardowy, idealnie pasujący do łóżka oraz biurka z pięknie rzeźbionymi nogami.

Mamy nadzieje, że udało się nam nakreślić w miarę przystępny schemat, który powinno się odwzorować w pokoju każdej nastolatki i przekonać Was, że urządzanie takiego miejsca może być dla co niektórych niemałym, lecz wartym swojej ceny wyzwaniem!