puff
Nowoczesność i Tradycja
Clients
Additional Info
Kategoria:
td_nowoczesnosc-tradycja_01
td_nowoczesnosc-tradycja_02
td_nowoczesnosc-tradycja_03
td_nowoczesnosc-tradycja_04
td_nowoczesnosc-tradycja_05
td_nowoczesnosc-tradycja_06
td_nowoczesnosc-tradycja_07
td_nowoczesnosc-tradycja_08
td_nowoczesnosc-tradycja_09
td_nowoczesnosc-tradycja_10
td_nowoczesnosc-tradycja_11
td_nowoczesnosc-tradycja_12
td_nowoczesnosc-tradycja_13
td_nowoczesnosc-tradycja_14
td_nowoczesnosc-tradycja_15
td_nowoczesnosc-tradycja_16
td_nowoczesnosc-tradycja_17
td_nowoczesnosc-tradycja_18

W samym sercu Warszawy wykreowaliśmy wygodny, ponad stumetrowy apartament dla czteroosobowej rodziny, w którym nadrzędną cechą była jego funkcjonalność. To prawda: dużo przestrzeni stworzyło ogromne, aranżacyjne możliwości, które postanowiliśmy jak najlepiej wykorzystać!

Całe mieszkanie zostało urządzone w stylu nowoczesnym, minimalistycznym ze szczególnym uwzględnieniem przytulności, do której nowi właściciele są bardzo przyzwyczajeni. Miejscem centralnym jest oczywiście połączona z salonem kuchnia, w której toczy się rodzinne życie. W dużym salonie króluje solidny, drewniany stół, który od razu przypadł do gustu najmniejszym mieszkańcom.

Drewniane elementy w całym wnętrzu: podłoga, solidnie wykonana kuchnia oraz meble dziecięce zdecydowanie ocieplają całe mieszkanie. W stonowanych kolorach urządzona została również sypialnia oraz łączący kondygnacje ogromny hol, w którym nie brakuje iście rodzinnych elementów. Łazienka to miejsce bardziej zdecydowanych odcieni: króluje morski odcień niebieskiego, idealnie połączony z ciepłą bielą. Zarówno metraż mieszkania jak i jego kompleksowe urządzenie przesądziły o dobrym klimacie nowego miejsca!